Siz İsteyin biz yapalım!

Sanatı, yaşam alanına entegre ederek sunmayı amaçlıyoruz, çünkü iç mimarlığı sanatın bir parçası olarak görüyoruz. 

  • 17+ Yıllık Deneyim
  • Projeye Özel Çözümler
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Fonksiyonel Hedefler
  • Çevresel Duyarlılık
  • Rakipsiz İşçilik
  • Profesyonel ve Nitelikli Ekip
  • Rekabetçi Fiyatlar
  • Performans Ölçüleri

Hemen İletişime Geç

0533 450 63 79

ÜCretsiz Bİlgi AL

Merak ettikleriniz ve daha fazlası için formu doldurun. Sizi arayalım!

Otomatik Cam Tavan Sistemleri

Otomatik Cam Tavan Sistemi kumanda ile açılıp kapanan bir tavan sistemidir. Camların ısı yalıtımlı olması size enerji tasarrufu sağlar. Soğuk ve sıcaktan korur aynı zamanda gün ışığını kullanma imkanı verir.

Ücretsiz Bilgi AL

Rolling Roof Biyoklimatik Sistemler

Her mekânda uygulanabilecek Rolling Roof Sistemleri katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır. Her açıda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen oranda faydalanma olanağı sağlar. 

Ücretsiz Bilgi AL

Sürme Cam Sistemleri

Isıcamlı Sürme Cam Sistemleri şu anda kullanılmakta olan ısı yalıtımlı sürme sistemlerinin eksik yönleri dikkate alınarak ve kolay montaj teknikleri dikkate alınarak geliştirilmiştir.

Ücretsiz Bilgi AL

Tente ve Gölgelendirme Sistemleri

Katlamalı tente sistemi kış bahçesi, oteller, restoranlar, kafeler ve pastanelerde daha geniş bir alanda kullanmak için üretilmiş sistemdir. 

Ücretsiz Bilgi AL

Döner ve Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli kapılar günümüzde her binada kullanılabilen otomatik sensörle açılan ve kapanan kapılardır. Otomatik kapı veya kayar kap olarak da isimlendirilirler.

Ücretsiz Bilgi AL

Kapı Pencere Sistemleri

Kapı ve pencere sistemlerinin son zamanlarda en önemli malzemelerinden birisi de PVC’dir. Poli-Vinly-Klorid isimlerinin baş harflerini taşımaktadır.

Ücretsiz Bilgi AL

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri restaurantlar, cafeler, oteller ve pastaneler için alternatif çözümdür. HAREKETLİ KÜPEŞTE SİSTEMİ müşteri memnuniyeti, kalite ve kolay kurulum düşünülerek tasarlanmıştır.

Ücretsiz Bilgi AL

Katlanır Cam Sistemleri

Katlanır cam balkon kapatma sistemi yıllar süren tecrübemizle üretmiş olduğumuz çok fonksiyonlu bir sistemdir. Kullanım kolaylığı ve hareket kabiliyeti sağlamaktadır.

Ücretsiz Bilgi AL

Güneş ve Rüzgar Kırıcı

Rüzgar kesici olarak adlandırılan motorlu hareketli cam sistemleri cafe, restaurant, hotel ve kış bahçelerinde kullanılmaktadır.Güneş kırıcı, rüzgar kesici ve korkuluk görevi görmektedir

Ücretsiz Bilgi AL

Projelerimiz

ÜCretsiz Bİlgi AL

0533 450 63 79 info@egefdyapi.com