Katlanır Cam Sistemleri

Ekspress Sistem cam balkon kapatma sistemi yıllar süren tecrübemizle üretmiş olduğumuz çok fonksiyonlu bir sistemdir. Her tip balkonda mükemmel çalışmakta, kullanım kolaylığı ve hareket kabiliyeti sayesinde yerli ve yabancı muadilleri karşısında rakip tanımamaktadır.

4*4 rulman sistemine sahip yatay rulman yataklarında hareket eden sistem en dar açılarda bile mükemmel hareket kabiliyetine sahiptir. Alttan ve üstten çalışan 4*4 rulman sisteminin avantajı hareket esnasında cam yükünün kullanıcı tarafından hissedilmemesidir.
 
Sistemin bir diğer eşsiz özelliği rulmanların hareket etmesini sağlayan kanalların 1.3 cm’ye kadar tıkanması durumunda bile rahatlıkla çalışan ve kesinlikle toz ve pislikten etkilenmeyen bir sistemdir. Bu sistemin uygulanabileceği maksimum yükseklik 260 cm dir. Kanat genişlikleri 40-80 cm arasındadır. Alttan ve üstten çalışabilen bir sistemdir. 8mm- 10mm cam seçenekleri vardır. Alüminyum et kalınlığı 2 ile 3 mm arasında taşıdığı yüke göre değişmektedir.
 
Geliştirmiş olduğumuz yağmur oluğu alt profille bütün değil, istenildiğinde kullanılmaktadır. Kanatların dışa açılması durumunda oluk sistemi de dışa gideceğinden dolayı, oluk sistemi isteğe bağlı kullanılmıştır.
 
Ekspress Sistem müşteri memnuniyeti, kalite ve kolay kurulum düşünülerek tasarlanmıştır. Profil tasarım ve tescili TPE tarafından patenti belgelenmiştir
Ultra Isıcamlı & Jaluzili Sistem normal katlanır cam sistemlerinde kapanan mekanda ısı kaybı yaşandığından dolayı tasarlanmış bir sistemdir.
 
Katlanır cam sisteminin, kullanım amacına uygun mükemmel bir sistem olan Lüx Sistemin amacı kışlık sistemi kapatıp balkonunuzu cam odaya çevirerek güneşten istifade etmenizi sağlamaktadır. Aynı sistem üzerinde perdeleri indirerek güneşi içeri almayabilirsiniz. Akdeniz gibi sıcak iklime sahip bölgelerde yaz mevsiminde, camları açtığımızda dahi sistem üzerindeki perdeleri indirerek, dilediğiniz kadar güneşi kesebilirsiniz.
 
Kanat genişliği 40- 70 cm arasındadır. Sistem yüksekliği maksimum 250 cm dir. Her kanatta 4 adet teker, 8 adet rulman bulunmaktadır. Alttan ve üstten taşıyıcı özelliğine sahiptir.

 

Mimari Projeler

İletişim Hakkımızda

Mimari Sistemler

SİZİ ARAYALIM