Rolling Roof ve Biyoklimatik Sistemler

Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, çatıdan havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini kaybetmez. Sistem açıkken bile özel tasarım profiller sayesinde, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.

Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, panellerin dış temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden temizlenebilir. Elektrostatik fırın boya ile renklendirilir; istenilen her renkte uygulama yapılır. Elektrostatik fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür. Rolling Roof Sistemleri sigara yasağının uygulandığı restoran ve kafe gibi yerler için en iyi çözümdür.

Rolling Roof her alana uygulanabilen katlanma ve toplanma hareketini bir arada yapabileceğiniz bir çatı kapatma sistemidir.
Rolling roof özel tasarım paneller yardımıyla katlanma hareketi ile havalandırma ve gölgelendirmeyi aynı anda yapabilirsiniz. Sistem katlanma pozisyonunda bile özel paneller yardımıyla yağmur ve kardan etkilenmeden mekanınızı havalandırabilirsiniz.

Rolling Roof özel tasarım olan paneller yardımıyla panellerin dış yüzeyini çatıya çıkmadan içerden kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Rolling roof sistemi panellerin yapmış olduğu katlanma hareketi yardımıyla, çatıdan havalandırma yaparken bile gölgelendirme özelliğini kaybetmez.

Mimari Projeler

İletişim Hakkımızda

Mimari Sistemler

SİZİ ARAYALIM