Sürme Cam Sistemleri

Isıcamlı Sürme Sistemleri şu anda kullanılmakta olan ısı yalıtımlı sürme sistemlerinin eksik yönleri dikkate alınarak ve kolay montaj teknikleri dikkate alınarak geliştirilmiştir. ISICAMLI SÜRME SİSTEMİNİ evlerde, restoranlarda, kış bahçelerinde tercih edebilirsiniz.

Isıcamlı sürme serisinde; Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Camlar çeşitli renklerde ve özellikleri ile yalıtım performansını yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı kolaylaştırır.

Sürme cam balkon sistemleri, balkon, pencere ve mekan bölmelerinde sıklıkla tercih edilen bir üründür.. Temperli camlardan oluşan cam sisteminin raylı sisterinde rahatlık ile hareket ettirildiği bir sistemdir. Camlar her iki yöne de açılabilmektedir. Sürme cam sistemleri kafeteryalarda, ofis bölme sistemlerinde ve benzeri alanlarda kullanılmakta.

Eşikiz sürme cam 8mm ile 10mm temperli camdan üretilme ve maksimum 3m yükseklikte kullanılabilmektedir. Eşiksiz sürme cam balkon sisteminin altında 5 mm yüksekliğinde parke bitişi çıtası şeklinde in bir ray bulunmaktadır. Sürgülü cam sistemin yükünü 2 adet rulman ve üstten 2 adet tekerlek taşımaktadır. Cam sistemlerin aksesuarlarında paslanmaz malzemeler kullanılır.

Mimari Projeler

İletişim Hakkımızda

Mimari Sistemler

SİZİ ARAYALIM